25lat

BMP s.c. –dostawca wyrobów dla firm z różnych sektorów przemysłu

BMP s.c.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BMP s.c. w Tczewie to firma działająca na polskim rynku od ponad 25 lat. Choć pod szyldem BMP jesteśmy znani od 2008 r., nasze korzenie sięgają 1991 r., kiedy założone zostało P.P.U. PLASTMET s.c., będące fundamentem naszej działalności.

Wyroby z tworzyw sztucznych i opakowania z tektury

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z tworzyw sztucznych takie jak: profile i listwy z termoplastycznych tworzyw sztucznych, obrzeża meblowe PCV, uszczelki wykrawane i wytłaczane, koszulki izolacyjne, profile T-LED, węże techniczne, węże sadownicze, profile odbojowe oraz opakowania z tektury falistej ("kartony"), w tym: pudła klapowe, pudła składane i tace, pudła teleskopowe, pudła wsuwane, wyposażenie wewnętrzne pudeł, szpule, narożniki i kątowniki ochronne, kobiałki na owoce, folie stretch oraz taśmy pakowe. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz szerokim zapleczem narzędzi i materiałów, pozwalających nam na szybką i fachową realizację zamówień. Naszym największym potencjałem są: ogromne doświadczenie, wysoka jakość oferowanych produktów i profesjonalizm, które sprawiają, że do grona naszych stałych klientów nieustannie dołączają nowi usługobiorcy.

Co nas wyróżnia?

Warto nam zaufać, ponieważ:

• Cechuje nas indywidualne wykonawstwo.

• Nasze zlecenia wykonujemy sprawnie i w krótkim czasie oczekiwania na realizację, bowiem większość zasobów mamy na miejscu.

• Mogą być Państwo pewni najwyższej jakości naszych produktów popartej certyfikatami.

• Posiadamy aż 25-letnie doświadczenie w branży, co stanowi najlepsze potwierdzenie praktycznej wiedzy i umiejętności przydatnych w naszym fachu.

• Posiadamy specjalistyczne i kompleksowe zaplecze techniczne, na które składa się rozbudowany park maszynowy, nowoczesne narzędzia oraz inne profesjonalne sprzęty i materiały usprawniające naszą pracę.

• Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy z chęcią posłużą Państwu fachowym doradztwem w zakresie oferowanych produktów oraz wszelką inną formą pomocy.

Chętnie dostarczymy Państwu potrzebne opakowania kartonowe oraz inne artykuły dostępne w naszym asortymencie.