25lat

BMP s.c. –dostawca wyrobów dla firm z różnych sektorów przemysłu

Produkcja elementów termoplastycznych i opakowań

Firma BMP to uznany producent wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy obecni na polskim rynku od ponad 25 lat. Choć pod obecną nazwą jesteśmy znani od roku 2008, korzeniami sięgamy samych początków lat 90., kiedy powstało P. P. U. PLASTMET, stanowiące fundament naszej działalności.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz wyrobów z tworzyw sztucznych. To komponenty znajdujące zastosowanie w różnych branżach przemysłu, przetwórstwa i usług specjalistycznych. Znajdą u nas Państwo produkty niezbędne w przemyśle meblarskim, hydraulice, czy sadownictwie. Produkujemy profile odbojowe, węże, uszczelki, elementy ochronne oraz izolacyjne. Jako uznany producent wyrobów z tworzyw sztucznych stale zwiększamy oferowany Państwu asortyment. Jesteśmy ekspertami w wytłaczaniu tworzyw sztucznych. Nasza produkcję opieramy na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości branży oraz świetnie wyposażonym parku maszyn.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Warto wejść z nami we współpracę, ponieważ charakteryzuje nas połączenie bogatego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do biznesu. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie, dlatego też możecie liczyć nie tylko na doskonałą jakość produkowanych przez nas rozwiązań, ale też w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam, by możliwie najlepiej poznać Wasze potrzeby i odpowiedzieć na nie produktami doskonale dopasowanymi do Państwa wymagań.

Cechuje nas również sprawność i szybkość w działaniu. Z jednej strony zawdzięczamy ją wysokim kwalifikacjom i elastyczności naszej specjalistycznej kadry. Z drugiej natomiast – świetnemu zapleczu technicznemu oraz faktowi, iż większość niezbędnych zasobów posiadamy na miejscu. Warto dodać, iż jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Jeśli więc potrzebują Państwo wsparcia z zakresu produkcji elementów z tworzyw sztucznych, zachęcamy do kontaktu.