25lat

BMP s.c.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BMP s.c. to firma działająca na polskim rynku od ponad 25 lat. Choć pod szyldem BMP jesteśmy znani od 2008 r., nasze korzenie sięgają 1991 r., kiedy założone zostało P.P.U. PLASTMET s.c., będące fundamentem naszej działalności.

Wyroby z tworzyw sztucznych i opakowania z tektury

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z tworzyw sztucznych, opakowania z tektury falistej ("kartony"). Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz szerokim zapleczem narzędzi i materiałów, pozwalających nam na szybką i fachową realizację zamówień. Naszym największym potencjałem są ogromne doświadczenie, wysoka jakość oferowanych produktów i profesjonalizm, które sprawiają, że do grona naszych stałych klientów nieustannie dołączają nowi usługobiorcy.

Co więcej, jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie poszukiwanych wyrobów z tworzyw sztucznych, prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na innowacje i poszerzenie naszej oferty. Możemy podjąć się produkcji nawet krótkich serii, przygotowywanych dzięki projektowanym i wykonywanym przez nas narzędziom. Zapraszamy do współpracy. Dyrekcja BMP s.c.

Zapraszamy do współpracy.
dyrekcja BMP s.c.