Świadczymy szeroki zakres usług w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji opakowań kartonowych z papieru i tektury falistej. Wytwarzamy także drutowe i linkowe przewody elektryczne oraz zajmujemy się powlekaniem lin, drutów i profili metalowych. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy UE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na Państwa indywidualne zamówienie możemy wyprodukować krótką serię określonych towarów. Co więcej, w przypadku stałej współpracy lub dużych zamówień, naszym klientom oferujemy atrakcyjne zniżki i rabaty.

category plastic3

Nasza firma specjalizuje się w produkcji elementów termoplastycznych wytwarzanych metodą wytłaczania z PVC, PP, PE, TPU, TPE, TPV, EPDM i NBR. Wykorzystujemy przy tym wysokiej jakości, trwałe tworzywa sztuczne, pochodzące jedynie od sprawdzonych dostawców. Każdy z naszych wyrobów zgodny jest z dyrektywami UE. Co więcej, przygotowujemy także elementy tworzone na indywidualne zamówienie klienta. Po przyjęciu zlecenia nasz dział projektowy opracowuje prototyp, który jest konsultowany z usługodawcą. Po jego zaaprobowaniu przystępujemy do produkcji. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo.

 

 

profile 150

Wytwarzamy profile oraz listwy z termoplastycznych tworzyw sztucznych w dowolnych, wybranych przez klienta, starannie dopracowanych kształtach i wymiarach. Stosujemy sprawdzone mieszanki tworzyw sztucznych, zapewniające naszym wyrobom wieloletnią trwałość.

Czytaj więcej...
obrzeza3 150

Produkujemy elastyczne obrzeża meblowe z wysokiej jakości PCV, które można nabić na promień minimum 30 mm. Nasze wyroby pozbawione są ftalanów oraz metali ciężkich. Co więcej, nie wymagają klejenia. Oferujemy ogromny wybór wzorów i kolorów wg palety RAL.

Czytaj więcej...