opakowania

Szukają Państwo firmy mającej kompleksową ofertę w zakresie zabezpieczania i pakowania przesyłek? Nasze przedsiębiorstwo z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy renomowanym producentem opakowań kartonowych z papieru i tektury falistej. W naszej ofercie znajdą Państwo pudła kartonowe, m.in. klapowe i składane oraz tace, przekładki, kratownice, narożniki, szpule, kobiałki, taśmy i folię stretch. Co ważne, do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy wysokiej jakości tektury lite, tektury 3-warstwowe (fala E, B, C) oraz tektury 5-warstwowe fala: BE, BC, szare lub bielone. Podejmujemy się realizacji zamówień dedykowanych oraz krótkich serii produktów. Wszystkie zlecenia jesteśmy w stanie zrealizować w ekspresowym tempie.

Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować każdego rodzaju opakowanie. Co więcej, możemy je spersonalizować, ozdabiając je wybranym nadrukiem. Gramaturę i rodzaj wykorzystywanej tektury zawsze wybieramy mając na względzie przeznaczenie opakowania, a zwłaszcza wagę i gabaryty przechowywanych w nim produktów.

Pudła klapowe

W naszej ofercie znajdą Państwo pudła klapowe – najpopularniejsze ze wszystkich opakowań kartonowych. Wytwarzamy je z wysokiej jakości trwałej tektury. Pudła zbiorcze dodatkowo wzbogacamy o poręczne uchwyty.

Czytaj więcej...

Pudła składane i tace

Pudła składane to jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Wykonane są zwykle z jednego formatu tektury, który pozwala na złożenie opakowania i pokrywy, bez konieczności klejenia czy szycia. Dodatkowo produkt możemy wzbogacić m.in. o zamknięcia czy uchwyty.

Czytaj więcej...

Pudła teleskopowe

W naszej ofercie znajdą Państwo pudła teleskopowe. Wykonujemy je z twardej, odpornej na uszkodzenia tektury, która jest klejona lub szyta. Wyroby te składają się ze spodu i wieka, które zachodzą teleskopowo na siebie. Wykorzystywane w handlu i transporcie.

Czytaj więcej...

Pudła wsuwane

Produkujemy pudła wsuwane składające się z obwoluty i wsuwanej w nią części wewnętrznej. Wytwarzamy także obwoluty, które mogą zostać wykorzystane w przypadku innych pudeł. Wszystkie opakowania wytwarzamy z tektury o podwyższonej odporności na uszkodzenia.

Czytaj więcej...

Wyposażenie wewnętrzne pudeł

Wyposażenie pudeł pozwalana bezpieczne przechowywanie i sortowanie towarów, a także oddziela produkty przechowywane warstwowo. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór protektorów tekturowych w dowolnych rozmiarach, kształtach i gramaturze.

Czytaj więcej...

Szpule

Naszym klientom oferujemy szpule z tektury falistej, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Doskonale nadają się do nawijania na nie długach odcinków kabli, lin czy sznurów. Są poręczne i tanie. Produkujemy je w różnych grubościach i wielkościach.

Czytaj więcej...

Narożniki i kątowniki ochronne

Narożniki i kątowniki ochronne są powszechnie stosowane w transporcie – zabezpieczają produkty przed zarysowaniem i obtłuczeniem. Wytwarzamy je z trwałej tektury, która skutecznie ochrania towary. Ich rozmiar i profil dostosowujemy do potrzeb klienta.

Czytaj więcej...

Kobiałki na owoce

Tekturowe kobiałki to sprawdzony sposób na przechowywanie i transport owoców. Wytwarzamy je z trwałej tektury o określonej przez klienta gramaturze. Kobiałki możemy dodatkowo wzbogacić o nadruk. Każdy produkt wyposażony jest w praktyczną rączkę.

Czytaj więcej...

Folie Stretch i taśmy pakowe

Pakowanie to nie tylko kartony, ale także zabezpieczająca je folia stretch. Dlatego naszym klientom oferujemy rozciągliwe i odporne na rozdarcia folie stretch i taśmy, umożliwiające efektywne zaklejanie opakowań. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach.

Czytaj więcej...